Taurų parkas

2010 metais A.Venckaus nuosavame miške įrengus rekreacinį parką, skirtą tauragiškių ir miesto svečių poilsiui, įvertinus jo savitą ir išskirtinį kraštovaizdį, gimė idėja pasiūlyti parko lankytojams aktyvų laisvalaikio praleidimo būdą – nuotykių parką, kuriame pasinaudodami specialia alpinistine įranga parko lankytojai galėtų laipioti medžiuose įrengtomis trasomis. Taip 2011 metų pavasarį pradėtas rengti ir jau birželio mėnesį atidarytas vienas didžiausių nuotykių parkų Lietuvoje, siūlantis nuotykių ištroškusiems parko lankytojams sportišką bei smagų laisvalaikio praleidimą.

Taurų nuotykių parką suprojektavo ir įrengė UAB “Actifun” specialistai, Lietuvoje turintys didžiausią tokio pobūdžio parkų įrengimo ir valdymo patirtį. Jų projektai – Druskininkų, Lūšies Kelio ir Belmonto nuotykių parkai, taip pat nemažai kliūčių ruožų, įrengtų privatiems užsakovams. Kuriant Taurų nuotykių parką stengtasi sujungti jau esančią poilsinę infrastruktūrą su nuotykių parko elementų išdėstymu. Šis junginys suteikia Taurų parkui estetinį ir funkcinį išskirtinumą ir daro labai patrauklia aktyvaus laisvalaikio praleidimo ir pramogų vieta.

Verta pabrėžti tai, kad Taurų nuotykių parke panaudotos visų anksčiau rengtų parkų idėjos, todėl šis parkas pasižymi ypatingu išskirtinumu. Kai kurios laipynės įrengtos net ąžuoluose, o aukščiausia lankytojams pasiekiama vieta yra net 16 metrų aukštyje!

Parke vienu metu gali pramogauti net iki 70 lankytojų. Toks kiekis žmonių užtikrina smagų šurmulį medžiuose ir nepamirštamas akimirkas visam gyvenimui.