Tarzanija

TARZANIJA yra didžiausias nuotykių parkas ne tik Lietuvoje, bet ir visame Baltijos regione, parkas yra įskūręs net 13 hektarų plote vaizdingoje vietoje ant Nemuno kranto, Alytaus rajone, netoli Radžiūnų piliakalnio (nuo Alytaus 2 km. pėsčiomis, nuo miesto centro automobiliu – 7 km.).

Parke rasite 7 skirtingo sudėtingumo trasas suaugusiems ir paaugliams ir vieną specialią trasą vaikams nuo 3 iki 7 m. Trasa mažiesiems yra viena iš naujovių,  atsiradusi Europoje tik praeitais metais. Čia galėsite ramiai palikti pačius mažiausius karstytis ir laipioti be papildomų apsaugų, kadangi visa trasa įrengta su elastingais tinklais, kad mažyliai neiškristų ir nesusižeistų. Trasos nėra vienintelė pramoga parke, Jūs galite pasimėgauti  400m. ilgio Skrydžiu per Nemuną, o adrenalino fanai turėtų patikrinti savo drąsą išbandant  Mirties Skardį(laisvo kritimo sūpynes).  Nuo šio sezono parke veikia unikali tiek Lietuvoje, tiek Pabaltyje pramoga - keturi Pašėlę Kalneliai nepaliks abejingais nei vaikų, nei suaugusiųjų. Taip patdaugybė nemokamu pramogų, futbolas, tinklinis dartai -  kiekvienas susiras sau patinkančią veiklą!

TARZANIJA kviečia visus mėgstančius aktyvų ir pasyvų poilsį aplankyti nuotykių parką ir pasigėrėti įspūdingo grožio kraštovaizdžiu ant Nemuno kranto, apsupto pušynų, paslaptingų skardžių, senovę menančių medžių. Jūsų laukia daugybė įspūdžių ir adrenalino parke beipoilsis pavėsinėse (su staliukais ir laužavietėmis) įrengtose ant Nemuno kranto. Šiltą dieną galėsite išsimaudyti Nemune.